Bruno Mathsson Piet Hein Superellips Fritz Hansen
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, tvådelad skiva, fanerad i körsbär, 6 förkromade spännben, uttag för datorer, ca höjd ca 71, 360x130 cm
Några fanerings skador vid kanten, ej funktiontestad
512952
2018-01-11