Bruno Mathsson Piet Hein Superellips Fritz Hansen

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, tvådelad skiva, fanerad i körsbär, 6 förkromade spännben, uttag för datorer, ca höjd ca 71, 360x130 cm

Några fanerings skador vid kanten, ej funktiontestad

512952

2018-01-11