Gammelgaard Matheisen Soffa Fritz Hansen
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
NIELS GAMMELGAARD & LARS MATHIESEN, ´´Decision´´ soffa, Pelikan Design, Fritz Hansen, bestående av sex sektioner, klädsel av syntettextil, sitthöjd ca 38 cm, höjd ca 74 cm, 410x65 cm
Bruksslitage, några repor i fabriken till undersidan, troligen senare klädsel vilket är något solblekt och lägats ställvis
512962
2018-01-11