Gammelgaard Matheisen Soffa Fritz Hansen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

NIELS GAMMELGAARD & LARS MATHIESEN, ´´Decision´´ soffa, Pelikan Design, Fritz Hansen, bestående av sex sektioner, klädsel av syntettextil, sitthöjd ca 38 cm, höjd ca 74 cm, 410x65 cm

Bruksslitage, några repor i fabriken till undersidan, troligen senare klädsel vilket är något solblekt och lägats ställvis

512962

2018-01-11