Byrå 1800-tal nyrokoko
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, fanerad i pyramidmahogny, 1800-talets slut, nyrokoko, fyra lådor varav den översta med fackinredning, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 105, 94x52 cm, nyckel (1) medföljer
Fanerbortfall, den nedersta lådan saknar lås
512964
2018-01-14