Byrå 1800-tal nyrokoko

Byrå 1800-tal nyrokoko
Byrå 1800-tal nyrokoko
Byrå 1800-tal nyrokoko
Byrå 1800-tal nyrokoko
Byrå 1800-tal nyrokoko
Byrå 1800-tal nyrokoko
Byrå 1800-tal nyrokoko
Byrå 1800-tal nyrokoko
Byrå 1800-tal nyrokoko
Byrå 1800-tal nyrokoko

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, fanerad i pyramidmahogny, 1800-talets slut, nyrokoko, fyra lådor varav den översta med fackinredning, skuren dekor, beslag i mässing, höjd ca 105, 94x52 cm, nyckel (1) medföljer

Fanerbortfall, den nedersta lådan saknar lås

512964

2018-01-14