Erik Hallgren oljemålning

Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HALLGREN (1910-1989): Vägkrök, signerad E Hallgren, signerad och daterad a tergo 1959, olja på duk, utställningsetikett från Riksförbundet för bildande konst, ca 54 x 65 cm

512973

2018-01-12