Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ERIK HALLGREN (1910-1989): Vägkrök, signerad E Hallgren, signerad och daterad a tergo 1959, olja på duk, utställningsetikett från Riksförbundet för bildande konst, ca 54 x 65 cm
512973
2018-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här