Erik Hallgren oljemålning

Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ERIK HALLGREN (1910-1989), Badklädd, signerad E Hallgren, monogramsignerad samt signerad och daterad 1973-74 á tergo, olja på duk, ca 81 x 65 cm

512974

2018-01-13