Erik Hallgren oljemålning

Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HALLGREN (1910-1989), I tamburen, monogramsignerad samt á tergo signerad E Hallgren och daterad 1984, olja på duk, ca 65 x 54 cm

512975

2018-01-14