Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1997, 56/150, färglitografi, bildyta ca 21x15 cm
512977
2018-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här