Lennart Rodhe litografi

Lennart Rodhe litografi
Lennart Rodhe litografi

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1997, 56/150, färglitografi, bildyta ca 21x15 cm

512977

2018-01-12