Erik Hallgren oljemålning

Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HALLGREN (1910-1989), Flicka med slutna armar, monogramsignerad samt á tergo signerad och daterad 1989, olja på duk, ca 61 x 50 cm

512978

2018-01-15