Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ERIK HALLGREN (1910-1989): Vågbrytare, Brantevik, signerad E Hallgren samt á tergo signerad och daterad 1989, olja på duk, ca 46x55 cm
512979
2018-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här