Erik Hallgren oljemålning

Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ERIK HALLGREN (1910-1989): Vågbrytare, Brantevik, signerad E Hallgren samt á tergo signerad och daterad 1989, olja på duk, ca 46x55 cm

512979

2018-01-16