Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
LARS JONSSON (född 1952): Tofsvipa, signerad Lars Jonsson, 178/350, färglitografi, ca 34x49 cm
512981
2018-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här