Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Tofsvipa, signerad Lars Jonsson, 178/350, färglitografi, ca 34x49 cm

512981

2018-01-12