Lennart Nyström färglitografier

Såld för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART NYSTRÖM (född 1944): (2), kompositioner, signerad Lennart Nyström, numrerad 110/150, färglitografier, vardera ca 27x19,5 cm

512986

2018-01-12