Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
ERIK HALLGREN (1910-1989), Byrå med spegel, monogramsignerad samt á tergo signerad och daterad 1985, ca 93 x 73 cm
512989
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här