Erik Hallgren oljemålning

Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

ERIK HALLGREN (1910-1989), Byrå med spegel, monogramsignerad samt á tergo signerad och daterad 1985, ca 93 x 73 cm

512989

2018-01-17