Einar Jolin litografi

Einar Jolin litografi
Einar Jolin litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): Stockholmsvy, signerad Jolin, 34/360, färglitografi, bildyta ca 50x59 cm

Gulnader

512990

2018-01-12