Olle Hanspers

Olle Hanspers
Olle Hanspers

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE HANSPERS (1923-2012): "Kråkor", signerad Olle Hanspers, etsning, numrerad 7/45, ca 30x43 cm

512991

2018-01-12