Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007): Före avresan, signerad Margareta Örtenblad, olja på duk, ca 46 x 55 cm
Färgbortfall, liten dukskada, repa
512992
2018-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här