Margareta Örtenblad oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007): Före avresan, signerad Margareta Örtenblad, olja på duk, ca 46 x 55 cm

Färgbortfall, liten dukskada, repa

512992

2018-01-12