Soffa Carl Malmsten

Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten
Soffa Carl Malmsten

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, soffa, "Roma större", 1960-tal, röd klädsel, brännmärkt på bakben "CM", längd ca 190 cm

Bruksslitage, senare klädsel

512993

2018-01-12