Margareta Örtenblad oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007), På färjan, signerad M Örtenblad, daterad 1964 á tergo, olja på duk, ca 54 x 73 cm

512994

2018-01-14