Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007), På färjan, signerad M Örtenblad, daterad 1964 á tergo, olja på duk, ca 54 x 73 cm
512994
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här