Jan Naliwajko skulptur

Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur
Jan Naliwajko skulptur

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Hand, väggskulptur, signerad och daterad J Naliwajko 1979, patinerad gips ca 28x23 cm

512995

2018-01-12