Dag Pettersson litografi

Dag Pettersson litografi
Dag Pettersson litografi

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAG PETTERSSON (född 1939): Vårfåglar, signerad och numrerad 203/220, färglitografi, bildyta ca 30x42 cm

512997

2018-01-12