Dag Pettersson litografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
DAG PETTERSSON (född 1939): Vårfåglar, signerad och numrerad 203/220, färglitografi, bildyta ca 30x42 cm
Kuntoraportti
512997
Päivämäärä:
2018-01-12