Dag Pettersson litografi

Dag Pettersson litografi
Dag Pettersson litografi

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

DAG PETTERSSON (född 1939): Vårfåglar, signerad och numrerad 203/220, färglitografi, bildyta ca 30x42 cm

Kuntoraportti

512997

Päivämäärä:

2018-01-12