Margareta Örtenbald oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007): På Nybroplan, signerad M Örtenblad, olja på duk, ca 50x61 cm

512998

2018-01-16