Margareta Örtenblad oljemålning
Vollendet
2018-01-18
512999
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007), Figur mot rött, signerad M Örtenblad, olja på duk, ca 80x82 cm