Margareta Örtenblad oljemålning

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MARGARETA ÖRTENBLAD (1921-2007), Figur mot rött, signerad M Örtenblad, olja på duk, ca 80x82 cm

512999

2018-01-18