Märklin modelljärnväg

Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg
Märklin modelljärnväg

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MÄRKLIN, 1900-talets mitt, bestående av: 2 lok bl. a Krokodilen, 8 godsvagnar, en personvagn, lokstall, transformator, gångbro, 31 rakor, 3 växlar, 14 kurvor, diverse signaler, lampor samt kopplingsdon, samt produktkataloger medföljer

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

513004

2018-01-12