Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOSEF FRANK, stolar, 6 st., Svenskt Tenn, modellnummer 1165, vitlackerade, ryggen med rotting, stoppade sitsar, senare klädsel, höjd 86 cm
Slitage och skador
513006
2018-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här