Stolar design Josef Frank för Firma Svenskt Tenn

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

JOSEF FRANK, stolar, 6 st., Svenskt Tenn, modellnummer 1165, vitlackerade, ryggen med rotting, stoppade sitsar, senare klädsel, höjd 86 cm

Slitage och skador

513006

2018-01-12