Leksaker 1960-tal

Leksaker 1960-tal
Leksaker 1960-tal
Leksaker 1960-tal
Leksaker 1960-tal
Leksaker 1960-tal
Leksaker 1960-tal
Leksaker 1960-tal
Leksaker 1960-tal
Leksaker 1960-tal
Leksaker 1960-tal
Leksaker 1960-tal
Leksaker 1960-tal
Leksaker 1960-tal
Leksaker 1960-tal

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKER, 1960-tal, Västtyskland, bestående av, 2 stridsvagnar bl. a "Gama Tank", en kranbil MFZ (Michael Fuchs Zehndorf), bemålad plåt, längd 14-30 cm

Bruksslitage och skador

513007

2018-01-12