Modellbilar

Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar
Modellbilar

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MODELLBILAR, 1900-talets mitt, delvis England, Japan samt Tyskland, bestående av 6 st bilar, bl. a Schuco Tacho-Examico 4002, CKO Kellerman Cabrio Super, Scalex 4,5, längd 13-23 cm

Bruksslitage och skador, Scalex saknar förare

513009

2018-01-12