Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
THAGE NORDHOLM (1927-1990), På ölkafét, stämpelsignerad Thage Nordholm, intygad á tergo av Margareta Nordholm och Björn Axlund, olja på duk, 37 x 43 cm
513010
2018-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här