Thage Nordholm oljemålning

Thage Nordholm oljemålning
Thage Nordholm oljemålning
Thage Nordholm oljemålning
Thage Nordholm oljemålning
Thage Nordholm oljemålning
Thage Nordholm oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

THAGE NORDHOLM (1927-1990), På ölkafét, stämpelsignerad Thage Nordholm, intygad á tergo av Margareta Nordholm och Björn Axlund, olja på duk, 37 x 43 cm

513010

2018-01-17