Inga Löfqviist stillben

Inga Löfqviist stillben
Inga Löfqviist stillben
Inga Löfqviist stillben
Inga Löfqviist stillben

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGA LÖFQVIST (1900-tal): Stilleben med frukt, vin och krabba, signerad och daterad Inga Löfquist -46, blandteknik på papper, ca 80x98 cm

513011

2018-01-12