Vette 1900-tal

Vette 1900-tal
Vette 1900-tal
Vette 1900-tal
Vette 1900-tal
Vette 1900-tal
Vette 1900-tal
Vette 1900-tal
Vette 1900-tal

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VETTE, 1900-talets första hälft, bemålad furu, längd ca 36 cm

Slitage

513022

2018-01-12