Bang & Olufsen stereoanläggning
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BANG & OLUFSEN, stereoanläggning, högtalare 6601, Beomaster 7000, Bemaster 7000 CD, högtalarnas höjd 164 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, smärre bucklor
513023
2018-01-12