Bang & Olufsen stereoanläggning

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BANG & OLUFSEN, stereoanläggning, högtalare 6601, Beomaster 7000, Bemaster 7000 CD, högtalarnas höjd 164 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen, smärre bucklor

513023

2018-01-12