Spegel i gustaviansk stil

Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil
Spegel i gustaviansk stil

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, bronserad, 120x90 cm

Slitate och smärre skador

513024

2018-01-12