Taklampa PH-5 design Poul Henningsen

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POUL HENNINGSEN, "PH-5", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärmar i vit plåt, höjd ca 28, diameter ca 50 cm

Bruksslitage, bucklor

513025

2018-01-12