Taklampa PH-4 design Poul Henningsen
Valmis
2018-01-12
513026
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
POUL HENNINGSEN, "PH-4", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärmar i vit plåt, höjd ca 20, diameter ca 40 cm
Bruksslitage, bucklor