Taklampa PH-4 design Poul Henningsen

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

POUL HENNINGSEN, "PH-4", takarmatur, Louis Poulsen, Danmark, skärmar i vit plåt, höjd ca 20, diameter ca 40 cm

Bruksslitage, bucklor

513026

2018-01-12