Läkarskåp

Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LÄKARSKÅP, 1900-talets första hälft, vitmålad metall, dubbla glasdörrar, 3 glashyllor, höjd ca 175 cm, bredd ca 92 cm, djup ca 44 cm

Nyckel finns att hämta i utlämningen Slitage, repor, patina

513033

2018-01-15