Waldemar Lorentzon

Waldemar Lorentzon
Waldemar Lorentzon
Waldemar Lorentzon
Waldemar Lorentzon
Waldemar Lorentzon
Waldemar Lorentzon

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Hamn", signerad Lorentz samt Waldemar Lorentzon a tergo, olja på pannå, ca 32x37 cm

513034

2018-01-13