Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): "Hamn", signerad Lorentz samt Waldemar Lorentzon a tergo, olja på pannå, ca 32x37 cm
513034
2018-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här