Matta röllakan

Matta röllakan
Matta röllakan
Matta röllakan
Matta röllakan

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATTA, röllakan, signerad GG, möjligen Greta Grahn, ca 230x168

Fläckar, slitage

513036

2018-01-12