Marcus Collin pastell

Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell
Marcus Collin pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARCUS COLLIN (Finland, 1882-1966): Kvinna med barn, signerad och daterad M Collin -47, pastell, ca 32x23,5 cm

Tejprester insida glas

513044

2018-01-12