Clément Massier vas Jugend

Clément Massier vas Jugend
Clément Massier vas Jugend
Clément Massier vas Jugend
Clément Massier vas Jugend
Clément Massier vas Jugend
Clément Massier vas Jugend
Clément Massier vas Jugend
Clément Massier vas Jugend
Clément Massier vas Jugend
Clément Massier vas Jugend

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CLÉMENT MASSIER, vas, keramik, Frankrike, omkring år 1900, Jugend, lysterglasyr, signerad "mcm Golfe Juan AM", höjd ca 11,5 cm

Smärre mynningsnagg

513045

2018-01-12