Gustavsberg skål samt vas

Gustavsberg skål samt vas
Gustavsberg skål samt vas
Gustavsberg skål samt vas
Gustavsberg skål samt vas
Gustavsberg skål samt vas
Gustavsberg skål samt vas
Gustavsberg skål samt vas
Gustavsberg skål samt vas
Gustavsberg skål samt vas
Gustavsberg skål samt vas

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVSBERG, 2 dlr., vas, skål, 1920/30-tal, Josef Ekberg och Wilhelm Kåge "Argenta", höjd ca 6-14 cm

Krackelering

513048

2018-01-12