Oljemålning marint motiv

Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv
Oljemålning marint motiv

Såld för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Skeppsporträtt, olja på duk, signerad och daterad 1900, ca 50x67 cm

Smärre krackelering

513052

2018-01-14