Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Skeppsporträtt, olja på duk, signerad och daterad 1900, ca 50x67 cm
Smärre krackelering
513052
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här