Tennskål Firma svenskt tenn ca 1925

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIRMA SVENSKT TENN, skål, tenn, Stockholm 1925, höjd 9, diameter 31,5 cm

Bruksslitage och repor

513053

2018-01-12