Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATBORD, fanérat i mahogny, 1800-tal, dekor av pärlbård, fothylsor i mässing, utdragbart, höjd ca 78, 157x22 cm
Senare ben, smärre ytskador, stödben saknas
513054
2018-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här