Matbord 1800-tal

Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, fanérat i mahogny, 1800-tal, dekor av pärlbård, fothylsor i mässing, utdragbart, höjd ca 78, 157x22 cm

Senare ben, smärre ytskador, stödben saknas

513054

2018-01-12