Ikon Ryssland 1800-tal

Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal
Ikon Ryssland 1800-tal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, bemålat trä, Ryssland, 1800-tal, motiv av helgon, olja på pannå, ca 33x26 cm

Smärre fläckar, slitage

513055

2018-01-14