Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ALBERT KRÜGER (1885-1965): Landskap, motiv från Lundaslätten, signerad och daterad Albert Krüger dec 1927, olja på duk, ca 63x81 cm.
513058
2018-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här