Albert Krüger oljemålning

Albert Krüger oljemålning
Albert Krüger oljemålning
Albert Krüger oljemålning
Albert Krüger oljemålning
Albert Krüger oljemålning
Albert Krüger oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT KRÜGER (1885-1965): Landskap, motiv från Lundaslätten, signerad och daterad Albert Krüger dec 1927, olja på duk, ca 63x81 cm.

513058

2018-01-14