Trampbil 1900-tal

Trampbil 1900-tal
Trampbil 1900-tal
Trampbil 1900-tal
Trampbil 1900-tal
Trampbil 1900-tal
Trampbil 1900-tal
Trampbil 1900-tal
Trampbil 1900-tal
Trampbil 1900-tal
Trampbil 1900-tal
Trampbil 1900-tal
Trampbil 1900-tal
Trampbil 1900-tal
Trampbil 1900-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRAMPBIL, 1900-talets, mitt, lackerad plåt, höjd 43, längd 100 cm

Bruksslitage och rost

513060

2018-01-12