Skrivbord troligen Carl Bergsten
Klubbat för:
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKRIVBORD med tre lådor i sargen, "Danderyd", Nordiska Kompaniet, troligen Carl Bergsten, 1920-tal, skyltmärkt 26714 26822 samt brännmärkt NK, björk, franskpolerat, nyckelbussngar i mässing, höjd ca 76, 130x75 cm
Fanérlagningar, nyckel saknas
513063
2018-01-12