Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANDELABRAR, 1 par, LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, 1900-tal, bl. a rokokostil, höjd 25 resp 34 cm
Bruksslitage
513067
2018-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här