Ljusstakar 2 par

Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par
Ljusstakar 2 par

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, 1900-tal, bl. a rokokostil, höjd 25 resp 34 cm

Bruksslitage

513067

2018-01-12