Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, 1900-talets början, stomme i keramik samt mässing, tulpanformad kupa i delvis frostat glas, höjd 62 cm

Slitage, stukat ben

513068

2018-01-12